Jak vám můžeme pomoci?

Vaše zastaralá konvenční svítidla nahradíme vysoce kvalitními úspornými LED svítidly od českých výrobců. Snížíte tím náklady na provoz světelné soustavy, a to jak z pohledu spotřeby elektrické energie, tak z pohledu údržby, svým zaměstnancům zabezpečíte lepší pracovní podmínky, podpoříte svoji environmentální image a získáte investici s velmi krátkou návratností, již od 2,5 roku.
Ať už se jedná o kancelářskou budovu, školu, nemocnici nebo průmyslovou halu, naši odborníci na osvětlení navrhnou a nainstalují řešení šité na míru vašim přesným potřebám, požadavkům a provozním podmínkám.

Proč úsporné osvětlení s Veolií:

  • Dokážeme vám uspořit až 85% nákladů na elektrickou energii pro svícení
  • Provádíme zakázkovou výrobu svítidel
  • Vyrábíme v České republice
  • Nabízíme prozákaznické modely financování
  • Výměnu osvětlení umíme kombinovat s řadou dalších opatření a dosáhnout tak ještě větší úspory

Jaké služby nabízíme:

  • Měření osvětlení – zjistíme dodržení norem
  • Návrh nové osvětlovací soustavy včetně instalace
  • Návrh modelu financování
  • Řízení osvětlení a energetický management

Jakou přidanou hodnotu získáte?

Naše úsporné osvětlení a jeho inteligentní řízení vám pomohou maximalizovat úspory energie a zároveň vytvořit lepší, komfortnější a bezpečnější prostředí pro vaše zaměstnance i další uživatelé vašich objektů. Bylo prokázáno, že správné osvětlení zvyšuje koncentraci a produktivitu a má pozitivní vliv na celkové zdraví a pohodu.

LED osvětlení proti bakteriím a virům

LED osvětlení navíc nyní umí mnohem víc než úspořit náklady a zvýšit světelný komfort. Pomocí našeho unikátního LED panelu se zabudovaným ventilátorem a filtry na bázi nanotechnologie zvládneme zbavit Vaši kancelář/zasedací místnost/ordinaci/třídu virů, bakterií, formaldehydu a dalších škodlivých látek.

Příklady z praxe

VÝMĚNA OSVĚTLENÍ V AREÁLU KRÁLOVSKÝ PIVOVAR KRUŠOVICE

Původní světelnou soustavu jsme nahradili moderními LED svítidly a zároveň jsme optimálně zregulovali intenzitu svícení. Celkově jsme vyměnili 368 svítidel ve 3 objektech - skladová hala, stáčírna, prodejna a na veřejném osvětlení. Potenciál úspor jsme využili k aplikaci komplexní služby Energy Performance Contracting (EPC). Benefity pro klienta: projekt na klíč financovaný Veolia, snížení energetické náročnosti pro osvětlení, snížení emisí CO2, garantovaná roční úspora pro klienta po dobu kontraktu 5 let, celková úspora za období 10 let více než 3 miliony korun.

VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ DŘEVČICE

Svítidla z našich projektů svítí také v obci Dřevčice v Praze-Východ. Zde byl vybudován zcela nový úsek veřejného osvětlení pomocí nejmodernějších LED svítidel. Obec Dřevčice díky použitým svítidlům minimalizuje provozní náklady na soustavu veřejného osvětlení.

SPORTOVNÍ HALA KRÁLOVKA

Naše svítidla osvětlují také hrací plochu, po níž se prohání nejúspěšnější basketbalové týmy v ČR – ženský tým USK Praha a – v případě zápasů evropských pohárů – také mužský tým Nymburka. Hráči tak mají díky svítidlům podmínky přesně odpovídající normám. Také úroveň televizních přenosů se díky osvětlení vysoké kvality výrazně zvýšila.

ramecky


Zaujala vás naše nabídka nebo se chcete dozvědět více? Kontaktujte nás.

Václav Mareš
+420 722 981 459
E-mail: vaclav.mares@veolia.com