Veolia Energie ukončila topnou sezonu a plánuje investice 5 miliard do údržby i modernizace
Praha / Ostrava, 29. května 2025 – Skupina Veolia Energie ČR ukončila kvůli teplému počasí topnou sezonu. Vytápění včera skončilo v Praze a většině dalších českých městech a dnes se tak stane i na Moravě včetně Ostravy, Olomouce nebo Karviné. Zároveň se rozbíhají kontroly, opravy a modernizace potrubních rozvodů i energetických provozů. Na tyto investice je letos vyčleněno bezmála 5 miliard korun.