Již 4 000 obědů zdarma pro zdravotníky nemocnic a seniory

„Menu, které pomáhá“ je projekt skupiny Veolia ve spolupráci s PVK, v rámci kterého už měsíc rozváží obědy zdarma vybraným zdravotníkům a seniorům, tedy dvěma aktuálně nejohroženějším skupinám obyvatelstva. Každý všední den vyjíždí pět posádek, které za měsíc trvání projektu rozvezli už přes 4 000 obědů. Projekt potrvá až do konce nouzového stavu.

Díky nabídce skupiny Veolia Energie zpříjemňuje „Menu, které pomáhá“ náročné dny a dodává sílu a energii do další práce i zdravotnickému personálu Institutu klinické a experimentální medicíny. Veolia zásobuje IKEM jak pitnou vodou, tak elektřinou a podílí se na různých projektech. Nabídka pomoci tak byla nasnadě a děkovné řádky a video přímo z Institutu dokazují, že tato pomoc má skutečný smysl.

https://cs-cz.facebook.com/ikemcz/videos/224936422171345/

Obědy míří také na stanoviště Českého červeného kříže na Mariánském náměstí, do Nemocnice Na Františku, do Nemocnice Na Homolce a ke členům krizového štábu Městské části Praha 6. Přibližně druhá polovina obědů je pak rozvezena zájemcům z řad seniorů, kteří jsou zapojeni do projektu balené vody Pražských vodovodů a kanalizací.

#Společně to zvládneme​